“01 İyun-Beynəlxalq Uşaqların müdafiəsi günü münasibəti ilə bir qrup şagirdin təltif olunması  haqqında” Xızı rayon Təhsil Şöbəsinin əmri  

“01 İyun-Beynəlxalq Uşaqların müdafiəsi günü münasibəti ilə bir qrup şagirdin təltif olunması" məqsədi ilə 

 

əmr edirəm

 

          2020-2021-ci tədris ili ərzində Respublika və rayon müsabiqələrində, rayondaxili və məktəbdaxili müxtəlif məzmunlu tədbirlərdə fəal iştirak etdiklərinə görə adları aşağıda qeyd olunan şagirdlər rayon Təhsil şöbəsinin “Diplomları” ilə təltif olunsunlar.

 

 

 

 

1

Yusibli  Aytac  Nicat qızı

Xızı şəhər tam orta

2

Yusibli  Aylin  Nicat qızı

Xızı şəhər tam orta

3

Alverdiyeva  Məlahət  Ənvər qızı

Xızı şəhər tam orta

4

Dursunov Əkbər Çərkəz oğlu

Xızı şəhər tam orta

5

Məmmədova Nuray Müzəffər qızı

Xızı şəhər tam orta

6

Quliyeva Zəhra Elşad qızı

Xızı şəhər tam orta

7

Vəlizadə Ləman Zahir qızı

Xızı şəhər tam orta

8

Məmmədli Nəzrin Ramiz qızı

Xızı şəhər tam orta

9

Cabbarlı Aysun  Azər qızı

Xızı şəhər tam orta

10

İsazadə Səma Elvüqar qızı

Xızı şəhər tam orta

11

Rüstəmova Qaratel Rüstəm qızı

Xızı şəhər tam orta

12

Baxşəliyeva Nərgiz Elşən qızı

Giləzi qəsəbə tam orta

13

Cəfərli Gülmirzə Kənan oğlu

Giləzi qəsəbə tam orta

14

Kərimova Ləman Natiq qızı

Giləzi qəsəbə tam orta

15

Qurbanov Yusif  Tehran oğlu

Giləzi qəsəbə tam orta

16

Mütəllimov Səməd Səməndar oğlu

Giləzi qəsəbə tam orta

17

Tağıyeva Aygül Nəriman qızı

Giləzi qəsəbə tam orta

18

Heybətli Rüqəyyə Orxan qızı

Giləzi qəsəbə tam orta

19

Həsənova Sahilə Əli qızı

Giləzi qəsəbə tam orta

20

Baxşızadə Fidan Anar qızı

Giləzi qəsəbə tam orta

21

Rəsulova Güləbətun Samil qızı

Giləzi qəsəbə tam orta

22

Hüseynova Pərvanə Loğman qızı

Giləzi qəsəbə tam orta

23

Abasov Niyaz Elsevər oğlu

Giləzi qəsəbə tam orta

24

Allahverdiyeva Dəniz Vidadi qızı

Giləzi qəsəbə tam orta

25

Allahverdiyeva Ruhi Vidadi qızı

Giləzi qəsəbə tam orta

26

Mustafayeva Fatimə Ağa qızı

Giləzi qəsəbə tam orta

27

Səmədli Yədulla Fərid oğlu

Giləzi qəsəbə tam orta

28

Novruzov Rəhim Əşrəf oğlu

Giləzi qəsəbə tam orta

29

İsmayılova Rüqayyə Ruslan qızı

Giləzi qəsəbə tam orta

30

Baxşəliyev Ağamehti Elşən oğlu

Giləzi qəsəbə tam orta

31

Məmmədov Ümid Asim oğlu

Giləzi qəsəbə tam orta

32

Mustafayev İbrahim Ağa oğlu

Giləzi qəsəbə tam orta

33

Rəhimova Nərminə Cabar qızı

Giləzi qəsəbə tam orta

34

Quliyeva Nərmin Nizami qızı

Giləzi qəsəbə tam orta

35

Rüstəmli Ravil Eldəniz oğlu

Giləzi qəsəbə tam orta

36

Həşimova Fatimə Şirzal qızı

Şorabad qəsəbə tam orta

37

Abdullayeva Gülsənəm Mirfazil qızı

Şorabad qəsəbə tam orta

38

Teymurova Pikəxanım Məmmədəli qızı

Şorabad qəsəbə tam orta

39

Babayeva Fidan Teyyub qızı

Şorabad qəsəbə tam orta

40

Zeynallı Validə Zaur qızı

Şorabad qəsəbə tam orta

41

Hüseynzadə Səmayə Elşən qızı

Şorabad qəsəbə tam orta

42

Hüseynzadə Aytac Elşən qızı

Şorabad qəsəbə tam orta

43

Rüstəmli Ülvi Vüqar oğlu

Şorabad qəsəbə tam orta

44

Cəfərzadə Hümbət Elməddin oğlu

Şorabad qəsəbə tam orta

45

Cəfərzadə Sevgi Elməddin qızı

Şorabad qəsəbə tam orta

46

Mirzəyeva Ülviyyə Rövşən qızı

Altıağac qəsəbə tam orta

47

Salahlı Nihat Habil oğlu

Altıağac qəsəbə tam orta

48

Əlizadə Reyhanə Elşən qızı

Altıağac qəsəbə tam orta

49

Ələkbərli Seymur Ağamoğlan oğlu

Sitalçay kənd tam orta

50

Ağahmədova Gülnarə Rasim qızı

Sitalçay kənd tam orta

51

Bağırzadə Zəhra Rəşad qızı

Sitalçay 1 saylı tam orta

52

Cəfərzadə Səbinə İlqar qızı

Sitalçay 1 saylı tam orta

53

Mahmudova Aytac Rəşadət qızı

Sitalçay 1 saylı tam orta

54

Cəfərova Arzu Sərvər qızı

Sitalçay 1 saylı tam orta

55

Abdullazadə Gülnar İlqar qızı

Sitalçay 1 saylı tam orta

56

Ziyadov Ziya Əvəz oğlu

Sitalçay 1 saylı tam orta

57

Cəfərov Rəhim Sərvər oğlu

Sitalçay 1 saylı tam orta

58

Şəkərli Yusif Raqif oğlu

Sitalçay 1 saylı tam orta

59

Hacıyeva Züleyxa İsmayıl qızı

Sitalçay 1 saylı tam orta

60

Novruzova Aytən Rahib qızı

Sitalçay 1 saylı tam orta

61

Xəlili Riyad Yavər oğlu

Yeni Yaşma kənd tam orta

62

Bayramlı Ömər Asif oğlu

Yeni Yaşma kənd tam orta

63

Məhərrəmzadə Aylin Kamal qızı

Yeni Yaşma kənd tam orta

64

Həsənov İlkin Elvin oğlu

Yeni Yaşma kənd tam orta

65

Hüseynli Osman Vüsal oğlu

Yeni Yaşma kənd tam orta

66

İsayeva Sevil Vüsal qızı

Yeni Yaşma kənd tam orta

67

Məhərrəmli Mövlanə Tahir qızı

Yeni Yaşma kənd tam orta

68

Həsənova Nərgiz Elvin qızı

Yeni Yaşma kənd tam orta

69

Məmmədova Ülviyyə Vahidcan qızı

Fındığan kənd tam orta

70

Qurbanlı Nilgün Fəttah qızı

Fındığan kənd tam orta

71

Ələkbərli Aydan Eybulla qızı

Baxşılı kənd ümumi orta

72

Şahverdizadə Ruhəngiz İnqilab qızı

Xələnc kənd ümumi orta

73

Qurbanzadə Gülay Rəşad qızı

Xələnc kənd ümumi orta

74

Kərimli Turan Vüsal oğlu

Xələnc kənd ümumi orta

75

Oruclu Gülnaz Şahəli qızı

Tıxlı kənd ümumi orta

76

Məmmədov Allahverən Afsəddin oğlu

Tıxlı kənd ümumi orta

77

Ziyadov Sənan Əvəz oğlu

Türkoba kənd ümumi orta

 

Xızı rayon Təhsil şöbəsinin müdiri

Oqtay Abdullayev

«31» May  2021- ci  il

№ F-11


Açar sözlər: ,